top of page
Okap podszafkowy.jpg

EIN ANGEBOT BEKOMMEN

Laden Sie die Datei hoch

Vielen Dank für die Einreichung!

Planujesz generalny remont mieszkania? A może właśnie prowadzisz prace wykończeniowe w swoim domu i szukasz kompleksowego wyposażenia? Stolarnia Meble i Wnętrza oferuje sprawdzone rozwiązania z zakresu zabudowy poddaszy, układania schodów oraz projektowania mebli kuchennych i łazienkowych na wymiar. Przeprowadzimy spektakularną metamorfozę Twojego mieszkania!

Stworzymy dla Ciebie szafy wnękowe i garderoby, nietypowe zabudowy pod skosami, stoły loftowe z drewnianymi blatami, fronty kuchenne, zestawy RTV, drzwi przesuwne i wiele innych. Zespół naszych fachowców wdroży nawet najbardziej nowatorską wizję wnętrza. Działamy sprawnie i terminowo.

Uzyskaj rzetelną i dokładną wycenę, kontaktując się z nami za pomocą formularza znajdującego się na stronie. Wystarczy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także opis mebli lub wybranej zabudowy oraz rodzaj materiału, z którego mają zostać wykonane. Istnieje również możliwość dołączenia dodatkowych plików. Już dziś zapraszamy do kontaktu.

bottom of page